Hołd dla Iwony Pągowskiej HOME | powrót na stronę startową AKTUALNOSCI | czyli najnowsze wieści o hodowli Sepis*PL O NAS | hodowla Sepis*PL - historia i plany KOCURY | czyli reproduktory hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KOTKI | czyli koteczki hodowlane hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KASTRATY | koty wykastrowane w Sepis*PL KOCIETA  | najmłodsze pokolenie Sepis*PL - kocięta na sprzedaż MIOTY | poprzednie mioty w Sepis*PL LINKI | czyli ciekawe miejsca w sieci KONTAKT | Zapraszamy do kontaktu z nami - Sepis*PL

Witamy!

Witamy na stronie hodowli kotów egzotycznych Sepis*PL. Jesteśmy niewielką, domową hodowlą, pełną miłości do zwierząt i do najpiękniejszych kocich ras - kotów egzotycznych i perskich. Persy, a później ich krótkowłosi kuzyni - egzotyki, ze swoją ujmującą ekspresją, przepięknymi, hipnotyzującymi oczami, delikatnością i spokojem, są naszym życiem i spełnieniem wieloletnich marzeń...

Nasza hodowla istnieje od 2004 roku i obecnie koncentrujemy się wyłącznie na kotach egzotycznych krótkowłosych (chociaż nie wykluczamy pojawienia się kociąt długowłosych, czyli perskich, w przyszłości). Specjalizujemy się w naszym ukochanym kolorze NIEBIESKIM i CZARNYM. Wszystkie nasze koty mieszkają z nami jako pełnoprawni członkowie rodziny, wychowują się z nami, naszymi psami i wesołym dzieckiem, które uwielbia je nosić i przytulać. Chciałabym, by w nowych domkach nasze wypieszczone kocięta miały równie dobre warunki, dlatego dokładam wszelkich starań, by takie domki wybrać. Proszę więc wszystkich zainteresowanych kociętami Sepis*PL o kilka informacji o sobie i posiadanym doświadczeniu w opiece nad tą rasą.

Zapraszam do zapoznania się bliżej z naszymi czworonożnymi domownikami za pośrednictwem tej strony...


Co nowego?

5 XI
2017

Wystawa w Łodzi
Niuniuś - PL*Sepis NEVER-LET-GO!, debiut w klasie otwartej w Łodzi 05.11.2017
sędzia: Jaroslav Panek, CZ
ocena: Ex1, CAC, NOM BIS (1 głos w BIS)

Debiut wystawowy małej Cirinki Panda Pers Gardenia wystąpiła pierwszy raz w klasie kociąt 4-7 miesięcy!
sędzia: Cristiano Federico Sandon
ocena: Ex1, niestety przegrałyśmy nominację z sobotnią zwyciężczynią BIS, piękną ragdollką

Ale malutka prezentowała się cudnie, dostałyśmy piękną notę sędziowską, z serduszkami. Thank You so much, Cristiano Federico Sandon for Your nice words about her! It was big pleasure to be judged by You :) I przyznaję, niezwykle miło było znów przygotować persa do wystawy :) Nie robiłam tego od lat, ale sprawiło mi to ogromną przyjemność, tym bardziej, że efekt tej pracy był moim skromnym zdaniem bardzo dobry

26 VIII
2017

Nowy domownik!
Dziecko - niespodzianka - CIRI - Panda Pers Gardenia :) Wstając rano tego sierpniowego dnia nie sądziłam, że tak pięknie się ten dzień zakończy! Przyniosłam "pracę do domu" :) Miła sesja w zaprzyjaźnionej hodowli zakończyła się miłością od pierwszego wejrzenia i nie mogło być inaczej - wróciłam do domu z nadbagażem ;)

Mam więc ogromną przyjemność przedstawić nową Sepiskę, taki powrót do korzeni, klon 12-letniej IC Zety Bagira*PL, założycielki hodowli Sepis*PL... Pani Zdzisiu, nawet Pani nie wie jak dużo radości i pozytywnej energii dała mi ta mała kruszynka! DZIĘKUJĘ!!! .

13 X
2016

Wieści wystawowe...
Wspaniałe wieści od opiekunów naszych kociąt. Najpierw siostrzyczka NiuNiusia: PL*Sepis N'FORGET-ME-NOT (Mini) mieszkająca w Belgii. Debiutowała tego samego dnia co jej czarny braciszek, ale miała trochę więcej szczęścia od niego, bo wywalczyła BEST IN SHOW KITTENS 6-9 months! Jestem z niej taka dumna!!!

I starszy brat Mini - CH PL*Sepis MY DARTH VADER (Waderek/Any) - na wystawie w Duisburgu wywalczył Special Prize, BEST IN SHOW i.... BEST OF BEST longhair!!!

Thank You soooo much Dear Julie and Dear Ute & Hans for taking so great care of my babies :)


6 X
2016

Wystawa w Łodzi
Po dłuższej przerwie koty z Sepis*PL powróciły na ringi wystawowe. Do Łodzi pojechały nasze czarnuszki: Niuniuś - PL*Sepis NEVER LET GO i o miesiąc starsza Bibi - Marmis YEAH BABY!. Oboje startowali w klasie kociąt 7-10 miesięcy, więc konkurowali ze sobą. Bibi dostała piękny opis i Ex1, przegrywając nominację z NiuNiusiem, który w oba dni pięknie prezentował się w Panelu BIS, ulegając niestety pięknej Ragdollce głosami 2:1. Było blisko :)

11 X
2016

Nowy domownik!
Z wielką radością mogę nareszcie pochwalić się nowym domownikiem w Sepis*PL! Przedstawiam wam przyszłą żonę naszego NiuNiusia: Marmis YEAH BABY! of Sepis 11 (396 kB) YEAH BABY! to córeczka mieszkającej w Serbii, pochodzącej z naszej hodowli, czarnej egzotyczki PL*Sepis HELL YEAH! (córki PL*Bagira YETI of Sepis i IC ZETA Bagira*PL) i cudnego cętkowanego TICA CH D'Eden Lover Spoke of Marmis (D'Eden Lover Jurrassic & CFA GC GP NW RW D'Eden Lover Cookie of Wishes). Ogromnie się cieszę, że udało mi się wrócić do linii Zetkowej i doczekałam się dziewczynki po Helci i TICA CH D'Eden Spooke of Marmis.

Bracia z poprzednich miotów tej pary:

urban (27 kB) unlimited (38 kB) voodoo (27 kB)

Mam nadzieję, że świetnie odnajdzie się w naszym stadzie i razem z Niuniusiem da wkrótce wspaniałe dzieci :)


Slavica & Milan, thank You for loving Helcia and taking so good care of her,
and thank You for letting me have her babygirl!

It is so great to have such friends around the world like You!

yeah_lotnisko (185 kB)

18 IX
2016

Waderek Show News
Czarny kocurek egzotyczny - CH PL*Sepis MY DARTH VADER (Waderek/Anakin) ma na swoim koncie kolejny wspaniały wystawowy wynik!

Kalkar (Germany), 11.9.2016
BEST IN SHOW
1.PLACE in a ring
with 8 cats, allbreed, neutered and not neutered !!!

Hamm (Germany), 17.9.2016
BEST IN SHOW
SPECIAL PRICE
BEST OF BEST!!!


To cudowne, kiedy ukochany maluszek trafia do tak kochającego domu jaki dali jej Ute i Hans! Dziękuję za opiekę i piękne przygotowywanie Waderka/Anakina do rywalizacji wystawowej :) Jestem z niego bardzo dumna!

10 IX
2016

5 miesięcy
Nasze maleństwa to już całkiem poważne kocie podrostki.
Niuniuś, czarny chłopczyk, zostaje z nami. Zostanie naszym reproduktorem i wiążemy z nim duże nadzieje, że przekaże swoją świetną budowę, a także (a może przede wszystkim) fantastyczny charakter.
Mini, niebiesko-kremowa koteczka, właśnie wyjechała ze swoją nową pańcią do Belgii, do hodowli La Jonquiere. Trzymamy mocno kciuki za jej sukcesy wystawowe i hodowlane!
A Pipi, czarna szylkrecia na razie jeszcze zostaje z nami. Być może będzie dostępna wkrótce.

25 VI
2016

12 tygodni
Nowe zdjęcia w galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)
N

2 VI
2016

9 tygodni
Nowe zdjęcia w galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)

25 IV
2016

Miot N ma już miesiąc!
Zapraszam do uzupełnionych galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)

17 IV
2016

Mini i Niuniuś
Nasze maleństwa w akcji ;)


09 IV
2016

Nowe zdjęcia maluszków
16 dniowe kociątka Sepisiątka :)

07 IV
2016

Gapią się :)
Nareszcie możemy spojrzeć sobie w oczy :) Wielkanocne Zajączki otworzyły oczki i bacznie obserwują nowy świat. Lada moment zaczną biegać i rozrabiać, ale na razie są urocze i słodziutkie, że możnaby godzinami patrzeć jak śpią :)

26 III
2016

"Wielkanocne Zajączki" czyli miot N Sepis*PL!
Te małe stworki skupiły wczoraj całą moją uwagę... Dziś możemy już cieszyć się sobą i Świętami! Przedstawiam kolejne pokolenie Sepis*PL, ostatnie dzieci z pary PL*Bagira FRODO of Sepis and our PL*Sepis KEEP GOING BABY! Mamy czarnego kocurka i dwie szylkretowe dziewczynki! Więcej już wkrótce...
1 (92 kB)

12 IX
2015

PL*Sepis LIMITED EDITION...
Edziu cudownie się rozwija. Ma już prawie 1,5 roku a ja wciąż nie mogę przestać go podziwiać :)

10 IX
2015

Waderek wyrusza w świat...
Dziś najmłodszy Sepisiak rusza w swoją pierwszą długa podróż do Duisburga ze swoją nową panią - Ute, która przyleciała specjalnie po niego by poznać nas osobiście (za co jej ogromnie dziękuję, to wielka ulga przekonać się, że ktoś poza mną tak mocno kocha mojego czarnego skarbeczka) :)

A to ostatnie zdjęcia Waderka w Sepiskowie...

Archiwum: kliknij


!!! NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODÓW FIFe !!!

Hodowla kotów egzotycznych i perskich Sepis*PL

Marta Borkowska
Dąb Mały, (87-815 Smólnik), Polska

+48. 660 667 926
email: sepispl@gmail.com
Facebook - sepispl

Ostatnia aktualizacja:

Webdesign: Marta Borkowska - SEPIS Project
2005 - © Sepis*PL